0%
Tilaa tästä

Yhteystiedot

Tilaukset, toimitukset ja laskutus

Hosmed henkilö placeholder

Tilaukset, toimitukset ja laskutus

Nils Sirén

+358 20 775 6330

info@hosmed.fi

Myynti ja tuotetuki

Hosmed Petra Honkavirta

Tuotepäällikkö

Petra Honkavirta

FT-NIR, FT-IR, laserdiffraktio, dynaaminen valonsironta, zetapontiaali, uutto, kuiva-aine, pikatuhka, synteesi, märkäpoltto

+358 20 775 6338

petra.honkavirta@hosmed.fi

Hosmed Arto Hurmalainen

Tuotepäällikkö

Arto Hurmalainen

AAS. Raman. EDS, WDS, EBSD ja pinta-analyysi (XPS). FTIR ja NMR. Peptidisynteesi, synteesi

+358 20 775 6334

arto.hurmalainen@hosmed.fi

Tuotepäällikkö ja toimitusjohtaja

Harri Köymäri

Metallianalytiikan asiantuntija: ICP-OES, ICP-MS, märkäpoltto, hapot ja standardit

+358 20 775 6331

harri.koymari@hosmed.fi

Tuotepäällikkö

Timo Saarela

Laserdiffraktio, dynaaminen valonsironta, zetapotentiaali, morfologia ja muu partikkelianalytiikka, Mikro-DSC, molekyylipaino ja -jakauma. Reologia, viskosimetria, ekstruuderit ja mikserit. Tekstuuri ja korkean resoluution vetokone

+358 20 789 0331

timo.saarela@hosmed.fi

Huolto ja tekninen tuki

Hosmed henkilö placeholder

Huolto ja tekninen tuki

Marko Salonen

AAS, ICP-OES, FTIR, NIR, Raman, Mikroaaltolaitteet, Mikroanalytiikka

+358 20 775 6335

marko.salonen@hosmed.fi

Hosmed henkilö placeholder

Huolto ja tekninen tuki

Kari Ollikainen

AAS, ICP-OES, ICP-MS, Mikroaaltolaitteet, Happopesuri

+358 20 775 6333

kari.ollikainen@hosmed.fi

Hosmed henkilö placeholder

Huolto ja tekninen tuki

Lauri Nieminen

ICP-OES, Mikroaaltolaitteet, Happopesuri

+358 20 789 0333

lauri.nieminen@hosmed.fi

Hosmed henkilö placeholder

Huolto ja tekninen tuki

Petri Mattila

ICP-MS, Mikroaaltolaitteet, Partikkelianalytiikka, Tekstuuri

+358 20 775 6336

petri.mattila@hosmed.fi

Hosmed henkilö placeholder

Huolto ja tekninen tuki

Jussi Jokinen

FTIR, Raman, NIR, Partikkelianalytiikka, Mikroaaltolaitteet, Tekstuuri

+358 20 789 0332

jussi.jokinen@hosmed.fi

Asiantuntijamme on valmiina auttamaan

Kerromme mielellämme lisää ja autamme valitsemaan tarpeeseen parhaiten sopivat tuotteet. Voit ottaa yhteyttä asiantuntijaamme alta:
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.